KPP Augustów

Aktualności

Polecamy

 1. Kolejny miesiąc działań „Bezpieczna Droga do Szkoły”

  Kontrole autobusów przewożących dzieci, monitorowanie ciągów komunikacyjnych, którymi przemieszczają się dzieci i młodzież szkolna, a także spotkania z uczniami i prelekcje o bezpieczeństwie, to wybrane elementy działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” realizowanych przez augustowskich policjantów.

 2. Augustowscy policjanci wygrali turniej piłki nożnej

  Augustowscy policjanci zdobyli puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie. Dodatkowo wywalczyli statuetki „króla strzelców” i najlepszego bramkarza turnieju.

 3. Apel Policji do grzybiarzy

  Augustowscy policjanci apelują o rozwagę podczas jesiennych wypraw do lasu.W sezonie grzybobraniowym funkcjonariusze odnotowują większą ilość zdarzeń związanych z zaginięciem osób w lesie.

 4. Bezpieczna „Droga do Szkoły” w augustowskich szkołach

  W ramach działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” augustowscy policjanci spotykają się z uczniami szkół podstawowych i przedszkoli. Funkcjonariusze rozmawiają z uczniami o bezpieczeństwie.

 5. Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce

  Pod takim tytułem w wydaniach papierowych największych dzienników, na stronach wiodących portali i serwisach opiniotwórczych tygodników ukazał się informator dotyczący uchodźców w Polsce, który również będzie omawiany w redakcjach radiowych i telewizyjnych.

Ruch drogowy

 1. Wspólne działania Policji i wolontariuszy PZU

  Wczoraj augustowscy policjanci wspólnie z wolontariuszami PZU brali udział w działaniach, w ramach kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Funkcjonariusze prowadzili kontrole drogowe pojazdów, a wolontariusze rozdawali kierowcom niebieskie serduszka mające przypominać im o bezpieczeństwie pieszych.

 2. Śmiertelne potrącenie pieszego - policjanci apelują

  Augustowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem osoby pieszej. 57-letni mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy marki Volvo, którym kierował 44-latek. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu.

 3. Wypadek w Lipsku – nie żyje 59-letni motocyklista

  30-letnia kierująca fiatem skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku doprowadzając do zderzenia. 59-latek kierujący mz-tką mimo reanimacji zmarł.

 4. Zderzenie motocyklisty z samochodem

  Motocyklista z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 5. Zginął 15 – letni chłopak

  W miejscowości Kamionka Stara, w wypadku drogowym zginął 15 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 6. Zatrzymaj się i żyj!

  Augustowscy policjanci, przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku oraz Służby Ochrony Kolei prowadzili działania profilaktyczne w ramach Kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!