Bezpieczna droga do szkoły

KPP Augustów

Aktualności

Polecamy

 1. Augustowscy policjanci i celnicy zlikwidowali nielegalną krajalnię tytoniu

  Policjanci z Augustowa we współpracy z celnikami zlikwidowali linię do produkcji krajanki tytoniowej. Mundurowi zabezpieczyli przy tym ponad 230 kg suszu tytoniowego, prawie 25 kg tytoniu gotowego do zrobienia papierosów oraz ręczną maszynę do ich produkcji. Straty Skarbu Państwa z tytułu należnego podatku akcyzowego oszacowano na nie mniej niż 125 tysięcy złotych.

 2. Śmiertelne potrącenie pieszego - policjanci apelują

  Augustowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem osoby pieszej. 57-letni mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy marki Volvo, którym kierował 44-latek. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu.

 3. Kontynuacja działań ,,Plaża 2015”

  Po raz drugi w okresie letnim 2015 na Plaży Miejskiej w Augustowie funkcjonariusze augustowskiej Policji wspólnie z druhami z OSP Augustów – Lipowiec oraz ratownikami WOPR przeprowadzili działania w ramach akcji ,,Plaża 2015”. Głównym celem przedsięwzięcia było przedstawienie wypoczywającym nad wodą zagrożeń mogących wystąpić podczas wypoczynku nad wodą oraz zapobieganie przypadkom utonięć.

 4. Zaginiony Zenon Grabowy

  Augustowscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 72-letniego mieszkańca miejscowości Jagłowo.

 5. Wypadek w Lipsku – nie żyje 59-letni motocyklista

  30-letnia kierująca fiatem skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku doprowadzając do zderzenia. 59-latek kierujący mz-tką mimo reanimacji zmarł.

Ruch drogowy