KPP Augustów

Aktualności

Polecamy

 1. Policjanci ustalili sprawców zniszczenia mienia

  Augustowscy policjanci ustalili grupę nieletnich sprawców zniszczenia mienia. Młodzi ludzie za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym.

 2. Debata społeczna o bezpieczeństwie

  „Bezpieczeństwo w sezonie turystycznym na terenie powiatu augustowskiego” to temat debaty społecznej, która odbędzie się 21 maja 2015 roku o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.

 3. Tragiczny wypadek – kondolencje od podlaskich policjantów

  Wczoraj, podczas pełnienia służby, w tragicznym wypadku zginęli dwaj policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji – podinsp. Krzysztof Tumiel i st. asp. Cezary Mokrzewski. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa Podlaski Komendant Wojewódzki Policji wraz z kadrą kierowniczą, funkcjonariuszami i pracownikami jednostek Policji województwa podlaskiego.

 4. Zmiany w przepisach ruchu drogowego – policjanci informują!

  Od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Podlascy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.

 5. Uczniowie ze szkoły w Janówce odiwedziły augustowskich policjantów

  Augustowscy policjanci gościli uczniów ze Szkoły Podstawowej w Janówce. Goście zwiedzali komendę, poznawali pracę mundurowych oraz zapoznali się z wyposażeniem używanym przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.

Ruch drogowy

 1. Zmiany w przepisach ruchu drogowego – policjanci informują!

  Od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Podlascy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.

 2. Tragiczny wypadek na krajowej ósemce

  W miejscowości Osowy Grąd, na trasie relacji Augustów – Białystok doszło do zderzenia samochodu osobowego i dwóch ciężarówek, które doszczętnie spłonęły. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby. Augustowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie ustalają okoliczności zdarzenia.

 3. Potrącenie na przejściu dla pieszych

  Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 69 – letniej mieszkanki miasta. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Augustowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 19 – letniemu kierowcy golfa oraz ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 4. Bądź bezpieczny na drodze!

  1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

 5. Śmiertelne potrącenie rowerzysty

  Na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Po zdarzeniu kierowca samochodu odjechał z miejsca wypadku. W związku ze sprawą mundurowi zatrzymali trzy osoby oraz zabezpieczyli auto biorące udział w zdarzeniu. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia oraz osobę, która kierowała autem.

 6. Podejrzani o podpalenie samochodu

  Augustowscy policjanci ustalili dwóch nieletnich podejrzanych o podpalenie samochodu. 12 – latek i o dwa lata od niego starszy kolega odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.