KPP Augustów

Aktualności

Polecamy

 1. Pijany na skuterze wodnym

  Policjanci pełniący służbę na augustowskich jeziorach zatrzymali nietrzeźwego, który kierował skuterem wodnym. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 2. Drogi skok do wody

  Dwaj 26–letni mężczyźni wyskoczyli do wody z jednego ze statków odbywających rejs po augustowskich jeziorach. Funkcjonariusze ukarali ich 500 złotowymi mandatami karnymi. Dodatkowo mężczyźni będą musieli zapłacić grzywnę za poruszanie się poza terenem zabudowanym bez elementów odblaskowych po zmierzchu.

 3. MSW ogłosiło otwarty konkurs na działania dotyczące przeciwdziałaniu dopalaczom

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.

 4. Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

  Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

 5. Komunikat Policji

  Komunikat skierowany do osób pokrzywdzonych, w dochodzeniu policyjnym prowadzonym przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, za sygnaturą akt RSD-866/14.

Ruch drogowy

 1. Zderzenie motocyklisty z samochodem

  Motocyklista z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 2. Zginął 15 – letni chłopak

  W miejscowości Kamionka Stara, w wypadku drogowym zginął 15 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 3. Zatrzymaj się i żyj!

  Augustowscy policjanci, przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku oraz Służby Ochrony Kolei prowadzili działania profilaktyczne w ramach Kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!

 4. Zderzenie z bocianem

  Na trasie relacji Augustów – Lipsk doszło do zdarzenia motocyklisty z bocianem. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 5. Pijany kierowca ciężarówki

  Dwaj mężczyźni, z których jeden to będący w czasie wolnym od służby policjant z Białegostoku, uniemożliwili dalszą jazdę pijanemu kierowcy ciężarówki, który jechał całą szerokością drogi zmuszając innych kierujących do ucieczki na pobocze. 33-letni obywatel Łotwy, który wypadł zza kierownicy, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 6. Staranowała barierki na moście

  40 – letnia mieszkanka Suwałk staranowała barierki na moście na Kanale Augustowskim. Z uwagi na rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym augustowscy policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.