KPP Augustów

Blok KWP

Polecamy

 1. NIETRZEŹWY WYELIMINOWANY Z RUCHU- DZIĘKI WŁAŚCIWEJ REAKCJI OBYWATELA

  Policjanci z Augustowa zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Sprawca trafił w ręce mundurowych, dzięki właściwej postawie jednego z mieszkańców, który widząc pojazd poruszający się całą szerokością jezdni zaalarmował policjantów.

 2. PROJEKT SENIOR II - ĆWICZENIA PODLASKICH MUNDUROWYCH

  Z wody, z lądu i z powietrza - augustowscy policjanci w ramach działań prewencyjnych pod nazwą „PROJEKT SENIOR II”, uczestniczyli w ćwiczeniach terenowych poszukiwania zaginionej starszej osoby. Policjanci, leśnicy, żołnierze, strażnicy graniczni doskonalili swoje umiejętności poszukiwawcze z wykorzystaniem psów tropiących i zdobyczy techniki.

 3. NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ - ZATRZYMALI GO POLICJANCI

  Policjanci z augustowskiej drogówki zatrzymali 50-letniego kierującego, który najpierw przekroczył dozwoloną prędkość, a następnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Był trzeźwy, ale posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 4. POLICYJNY TOR PRZESZKÓD DLA LICEALISTÓW

  Wczoraj, mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zorganizowali na hali sportowej policyjny tor przeszkód dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego. Młodzi ludzie mogli przećwiczyć tor i w ten sposób poznać w praktyce, jeden z elementów zaliczeniowych w staraniach o przyjęcie w policyjne szeregi.

 5. XII Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

  18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. W tym roku będą to już XII obchody. Szczególnie tego dnia organy ścigania, w tym Policja, organizacje rządowe jak i pozarządowe starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się ustrzec, aby nie zostać ofiarą tego przestępstwa. W Komendzie Głównej Policji funkcjonuje skrzynka e-mailowa i infolinia, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, może skontaktować się z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer +48 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

Ruch drogowy