Bezpieczne Ferie w Olszance - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne Ferie w Olszance

Data publikacji 20.01.2016

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” odwiedzają uczniów szkół podstawowych. W miniony piątek uczestniczyli w spotkaniu w Szkole Podstawowej w Olszance.

W miniony poniedziałek augustowscy policjanci, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie” spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Olszance. W czasie prelekcji mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych oraz radzili jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Dziadka i Dnia Babci, mundurowi wręczyli dzieciom kolorowankę profilaktyczną, którą będą mogły przekazać swoim babciom i dziadkom w celu zapobiegania oszustwom „na wnuczka”.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl