Wakacyjny turniej wiedzy o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wakacyjny turniej wiedzy o bezpieczeństwie

Data publikacji 21.08.2019

Augustowscy policjanci odwiedzają miejsca, gdzie dzieci spędzają wakacje, aby porozmawiać na temat bezpiecznego wypoczynku. Wczoraj, podczas spotkania z młodzieżą w Serwach został zorganizowany turniej wiedzy o bezpieczeństwie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, od początku wakacji spotykają się z dziećmi, aby rozmawiać o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Wczoraj wraz z przedstawicielami Sanepidu odwiedzili młodzież, która przebywa na obozie tanecznym w Serwach. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także informowali o bezpiecznych zachowaniach w czasie pobytu nad wodą oraz wypraw do lasu. Podczas prelekcji został zorganizowany turniej wiedzy o wakacyjnym bezpieczeństwie. Na zakończenie młodzież otrzymała odblaski oraz przypomniano im o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. 

  • Policjantka z przedstawicielami sanepidu opowiada o bezpiecznych wakacjach i zasadach przeprowadzonego turnieju wiedzy.
  • Policjantka nadzoruje i pomaga dzieciom podczas testu o bezpieczeństwie.
  • Na zakończenie turnieju policjantka i przedstawiciele Sanepidu rozdają upominki dzieciom.