Narkotyki w mieszkaniu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w mieszkaniu

Data publikacji 29.03.2019

Augustowscy policjanci zatrzymali 29–letnią mieszkankę Augustowa. W jej mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli środki odurzające. Kobieta usłyszała już zarzut, a teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony czwartek, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wkroczyli do jednego z mieszkań na osiedlu Śródmieście w Augustowie. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkająca tam kobieta może posiadać środki odurzające. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W wyniku podjętych czynności, policjanci zabezpieczyli ponad 11 gramów białego proszku, który po wstępnym badaniu narkotesterem okazał się amfetaminą, niespełna gram marihuany, 100 sztuk torebek zamykanych strunowo oraz wagę miligramową. W związku ze zdarzeniem została zatrzymana 29 – letnia mieszkanka Augustowa. Kobieta już usłyszała zarzut, a teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl

  • torebki z białym proszkiem i zielonym suszem, puste torebki, tzw dilerki oraz waga miligramowa