Odpowie za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 01.04.2019

Augustowscy policjanci zatrzymali 26 – letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna usłyszał zarzuty i odpowie przed sądem.

Augustowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w miniony piątek udali się do miejsca pracy 26 – letniego mieszkańca miasta. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. W jego szafce pracowniczej, policjanci znaleźli ponad 6 gramów zielonego suszu. Dalsze czynności były realizowane w jego miejscu zamieszkania, gdzie mundurowi zabezpieczyli dodatkowo blisko 50 gramów suszu. Wstępne badanie narkotesterem w obydwu przypadkach wykazało, że zielony susz jest marihuaną. 26 – latek w sobotę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Augustowie, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące nielegalnego posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.   

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl