Nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu

Data publikacji 05.06.2020

Minionej doby, augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego 2 nietrzeźwych kierowców. Mężczyźni stracili prawo jazdy. Policjanci kolejny raz apelują o rozsądek na drodze.

Pomimo licznych apeli, nadal część kierowców wsiada za kierownicę po alkoholu. Minionej doby, na terenie powiatu augustowskiego, policjanci zatrzymali 2 kierowców, którzy prowadzili pojazdy mechaniczne na "podwójnym gazie". Wczoraj, w godzinach porannych policjanci zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy, którym kierował obywatel Białorusi. Mundurowi od 49-latka wyczuli woń alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierujący natychmiast stracił prawo jazdy.

Kolejny z kierowców wpadł w ręce mundurowych dziś tuż przed 7. Policjanci, na Alejach Kardynała Wyszyńskiego, zatrzymali do kontroli kierowcę audi. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.