Spotkanie w Zespole Szkół Samorządowych - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w Zespole Szkół Samorządowych

Data publikacji 31.01.2017

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne Ferie” spotkali się z dziećmi korzystającymi z zajęć „Ferie zimowe bezpieczne, zdrowe i sportowe organizowanych w Zespole Szkół Samorządowych w Augustowie.

Augustowscy policjanci, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie” spotkali się z uczniami korzystającymi z zajęć orgaznizowanych Zespole Szkół Samorządowych w Augustowie. W ramach spotkania dzieci miały okazję obejrzeć pokaz tresury psa służbowego, przypomnieli sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozmawiali o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych. Prowadzący spotkanie funkcjonariusze radzili jak unikać niebezpiecznych sytuacji i przestrzegali przed wchodzeniem na zamarznięte akweny. Dodatkowo mundurowi przyponieli o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl