Policjanci zatrzymali 23–letniego augustowianina - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 23–letniego augustowianina

Data publikacji 03.04.2018

Augustowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna próbował ukraść elektronarzędzia z budynku gospodarczego w mieście. Augustowianin usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komedy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną niedzielę, tuż po godzinie 14.00, otrzymał informację o próbie włamania do jednego z pomieszczeń gospodarczych przy ulicy Armii Krajowej. Jak wynikało z relacji osoby zgłaszającej mężczyzna odgiął deski i otworzył drzwi, a następnie dostał się do wnętrza budynku. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Po przybyciu pod wskazany adres mundurowi zastali wewnątrz pomieszczenia 23–letniego mieszkańca miasta. Okazało się, że będąc w budynku augustowianin przygotował elektronarzędzia, które miał zamiar z niego wynieść. Policjanci natychmiast zatrzymali augustowianina, od którego wyczuli woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 23-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl