Augustowscy policjanci zatrzymali sprawców rozboju - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci zatrzymali sprawców rozboju

Data publikacji 14.03.2019

Augustowscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury dwóch mieszkańców miasta. 22 i 34 – latek usłyszeli zarzuty rozboju do których się przyznali. Za swoje postepowanie odpowiedzą przed sądem.

W pierwszym tygodniu marca, augustowscy policjanci otrzymali informację o rozboju. Do zdarzenia doszło na ul. I Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie. Wstępne policyjne ustalenia wskazywały, że dwaj sprawcy, przewrócili na ziemię idącego ulicą mężczyznę, kopali go po całym ciele, a następnie zerwali mu z szyi srebrny łańcuszek i uciekli. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj mieszkańcy miasta w wieku 22 i 34 lat. W minioną środę w godzinach popołudniowych funkcjonariusze zatrzymali starszego z nich, a w czwartek rano młodszego sprawcę. Podejrzani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Augustowie, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju, do których się przyznali. Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Skradzione w wyniku przestępstwa mienie zostało odzyskane i wróciło do właściciela. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl

  • ręce skute kajdankami z tyłu